• Nowy

BFT KUSTOS ULTRA BT A25 + LAMPA | zestaw | napęd automat do bram skrzydłowych

2 949,00 zł
Brutto

W skład zestawu wchodzą: 

• 2x siłowniki elektromechaniczne KUSTOS ULTRA BT A25 z elementami mocującymi

• 1x centrala sterująca THALIA z wbudowanym radioodbiornikiem 2 kanałowym na 63 piloty z obudową

• 1x lampa sygnalizacyjna z anteną RADIUS R1

• 1x fotokomórki regulowane BFT COMPACTA zestaw

• 1x pilot 2-kanałowy BFT MITTO B2

• 1x akcesoria montażowe

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU

+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT

Produkty powiązane

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wygodny zwrot

  Siłownik elektromechaniczny bez zmiany kierunku 24 V do bram uchylnych o masie do 400 kg i długości nieprzekraczającej 2,5 m z zakrytą śrubą ślimakową. Zintegrowane ograniczniki mechaniczne.

Zestaw do bram skrzydłowych KUSTOS ULTRA BT A25

 - skok roboczy 295 mm,

 - wbudowane wyłączniki krańcowe zbliżeniowe oraz odboje mechaniczne,

 - wysprzęglenie na klucz spersonalizowany,

 - centrala THALIA z wbudowanym radioodbiornikiem 2 kanałowym na 63 piloty,

 - zestaw fotokomórek COMPACTA,

 - pilot 2-kanałowy MITTO B2).

Siłowniki przeznaczone do skrzydeł o masie do 250 kg i długości do 2,5 m. Sprawność 80 cykli na dobę, temp. pracy -20 do +55 stopni C.

GŁÓWNE CECHY: 

    Osłonięta śruba ślimakowa: wszystkie siłowniki gamy KUSTOS BT A są siłownikami teleskopowymi z całkowicie osłoniętą śrubą ślimakową. W ten sposób gwarantuje się maksymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (woda, kurz, brud, itp.) i całkowitą ochronę osób, uniemożliwiając dostęp do części poruszających się.


------------------------------------------------------

    Magnetyczny wyłącznik krańcowy i zintegrowane blokady: system magnetycznego wyłącznika krańcowego gwarantuje maksymalną precyzję manewru i dużą łatwość i szybkość regulacji. Łącznie ze zintegrowanymi, regulowanymi blokadami mechanicznymi umożliwia precyzyjną instalację bez konieczności przygotowywania ograniczników podłogowych.

-----------------------------------------------------

DANE TECHNICZNE: 

----------------------------------------

DODATKOWO W ZESTAWIE:

--------------------------------------------------

  centrala sterująca BFT THALIA LIGHT z wbudowanym radioodbiornikiem z obudową

  Zastosowanie: Panel sterowania z wyświetlaczem do jednego lub dwóch siłowników 24 V do elektromechanicznych bram skrzydłowych

  Zasilanie płyty: 120 V jednofazowe Zasilanie siłowników: 24 V DC 180 W maks. dla każdego siłownika

  Główne cechy: nowe, standardowe, oznaczone kolorami demontowalne bloki zacisków, uproszczone programowanie wykorzystujące gotowe scenariusze i zintegrowany dwukanałowy odbiornik, system D-Track chroniący przed zmiażdżeniem, zwalnianie podczas otwierania i zamykania oraz funkcja elektronicznego automatycznego uczenia się.

  Główne funkcje: automatyczne zamykanie po otwarciu, szybkie zamykanie, otwieranie częściowe, funkcja Deadman 

--------------------------------------------------

lampa RADIUS 230V z wbudowaną anteną

Charakterystyka:

 - Lampa sygnalizacyjna LED RADIUS BT

 - Kolor klosza lampy żółty

 - Lampa LED- zaletą lampy jest wbudowana antena elektroniczna 433,92 MHz zwiększająca zasięg pilotów

 - lampa nadaje się do każdego automatu z napięciem na 24V

 - wbudowany przerywacz

 - Lampa nadaje się do montażu na górze słupka jest bez dodatkowego uchwytu mocującego

 - Stopień ochrony: IP44

 - Temperatura pracy: -20°C +60°C

 - Pomoc telefoniczna

Dzięki technologii LED zużycie energii ograniczone jest o około 80% w porównaniu z modelami wyposażonymi w tradycyjne żarówki i jednocześnie przedłuża żywotność produktu

--------------------------------------------------Fotokomórki Compacta
 

Model Compacta A20-180 charakteryzuje się przede wszystkim regulowanym kątem widzenia w zakresie 180 stopni  (+/- 90° w nadajniku i odbiorniku).

Zasięg fotokomórek wynosi 20 metrów, a 10 metrów jest gwarantowanym zasięgiem we wszystkich warunkach.
--------------------------------------------------

 

1x Pilot do bramy BFT MITTO B RCB 02

Produkt BFT MITTO B RCB 02 to pilot do bramy, który umożliwia jej otwieranie oraz zamykanie za pomocą przycisków. Zaprezentowany model jest mały i zgrabny, zmieści się w kieszeni, może także zostać dołączony do kluczy. Urządzenie opiera się na zmiennym kodowaniu.

Charakterystyka pilota

Pilot BFT MITTO B RCB 02 jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada na zewnętrznej części dwa przyciski odpowiedzialne za uruchamianie bramy. Sprzęt występuje w kolorze czarnym, a do uruchomienia potrzebna jest jedna bateria A27 12 V. 

TECHNOLOGIE:

 By zapewnić bezpieczną transmisję danych. Nadajniki BFT korzystają z systemu kodowania Rolling Code (kod zmienny). zarządzającego w całkowicie bezpieczny sposób sterowaniem i uniemożliwiającego jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz. Naciśnięcie przycisku nadajnika wysyła do centrali sterującej każdorazowo inny kod, który można zostać zidentyfikowany jedynie przez nadajnik i zaakceptowany tylko jeden raz. Wygenerowany algorytm uniemożliwia reprodukcję kodu.

Nowy system kodowania do bezpośredniego klonowania pilotów Oparty na technologii mikroprocesorowej system umożliwia sklonowanie każdego pilota MITTO i jego zamianę w pilota PITTO REPLAY. Pierwszy pilot radiowy "przekaże" drugiemu pilotowi prawidłowy kod do automatycznego zapisania w odbiorniku podczas pierwszego użycia. A dzięki zastosowaniu systemu bezpiecznego przesyłu danych Rolling Code podczas wszystkich tych procedur zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo.

Do szybkiego i bezpiecznego programowania. EELINK to system opracowany przez BFT; dzięki połączeniu z programatorami podręcznymi (Unipro, Uniradio i Proxima), pozwala przesyłać dane z automatów do komputerów osobistych i odwrotnie. W ten sposób EEdbase lub U-base, bazy danych zapisanych w zamontowanych instalacjach, są nieustannie aktualizowane. Dzięki temu oprogramowaniu istnieje możliwość przypisania do każdej instalacji niezbędnych danych adresowych, takich jak: godność i informacje kontaktowe właściciela, dane konserwatora oraz posiadacza każdego z pilotów, jak również wiele innych informacji. Dzięki EElink wystarczy nacisnąć kilka przycisków, by w łatwy sposób zarządzać parkiem klientów lub konserwacją prewencyjną. O wiele prostsze stają się również czynności, które wcześniej były skomplikowane: na przykład ponowna konfiguracja modułu sterowania lub odbiornika radiowego w przypadku wymiany czy konfiguracja panelu sterowania, niezależnie od tego, czy chodzi o konfigurację standardową lub dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Precyzyjna, bezpośrednia i niezawodna technologia Technologia BFT zasilana prądem o napięciu 24 V zapewnia optymalne działanie z punktualną regulacją zwalniania podczas zamykania i otwierania. Jej fundamentalnym aspektem jest bezpieczeństwo, gwarantujące błyskawiczne zatrzymanie i zmianę kierunku przesuwu w razie napotkania na przeszkody. Efektywność technologii to gwarancja niezawodności produktu.

Niezbędny bodziec do bezpiecznego działania. Ten inteligentny system zarządzania momentem obrotowym oparty jest na technologii mikroprocesorowej central BFT. Poprzez pobieranie danych z różnych wskaźników aktualizuje poziom pchnięcia niezbędny do wykonania manewru. D-Track ułatwia ponadto instalatorowi wdrożenie certyfikatów przewidzianych przez przepisy prawa. Tradycyjne centrale nie odczytują dokładnego położenia bramy i w konsekwencji przyjmują stały poziom siły pchania, nie gwarantując stabilnej czułości podczas przesuwu przy otwieraniu i zamykaniu. Urządzenia BFT rejestrują nawet najmniejsze wahania siły bramy lub drzwi spowodowane na przykład różnicami temperatur lub zużyciem; dostarczają w ten sposób silnikowi regularnych informacji o optymalnym momencie obrotowym. Tradycyjna centrala sterująca nie byłaby w stanie wykryć wahań potrzebnej siły pchania i zaczęłaby sygnalizować obecność nieistniejących przeszkód. System BFT gwarantuje zatem maksymalny stopień bezpieczeństwa instalacji i jej niezawodną pracę, niezależnie od warunków klimatycznych, temperatury lub stopnia zużycia mechanicznego.

 

99 Przedmioty

Opis

Stan produktu
Nowy

Dodatkowe akcesoria