NICE IT4WIFI interfejs Wi-Fi z modułem IBT4N

335,00 zł
Brutto

0NICE IT4WIFI interfejs Wi-Fi z modułem IBT4N

Cena zawiera:

• 1x Nice IT4WIFI interfejs Wi-Fi

+ paragon lub faktura VAT

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wygodny zwrot

Nice IT4WIFI interfejs Wi-Fi z modułem IBT4N


Interfejs Wi-Fi umożliwiający nadzorowanie automatyki bramowej NICE z każdego miejsca na świecie, kompatybilnej z protokołem BusT4 (Opera). Do wszystkich urządzeń NICE z gniazdem serwisowym iBT4N.

Moduł Nice IT4WIFI to miniaturowe urządzenie, którego funkcjonalności dzięki licznym rozszerzeniom oraz kompatybilności z różnymi platformami, są praktycznie nieograniczone. Niewielka inwestycja sprawia, że nasz dom staje się coraz bardziej smart.
Z modułem użytkownik uzyskuje nie tylko możliwość kontrolowania swojej bramy z każdego miejsca na ziemi, ale dodatkowo otwiera się przed nimi wiele nowych funkcjonalności: sterowanie głosowe, integracja z innymi urządzeniami domowymi czy funkcja geolokalizacji.

Łatwy w instalacji:
1. Używając dedykowanego przewodu podłącz złącze BusT4 w interfejsie Wi-Fi z gniazdem IBT4N w centrali sterującej NICE.
2. Wybierz jeden z dwóch dostępnych protokołów: MyNice lub Apple HomeKit, następnie skonfiguruj interfejs za pomocą smartfonu.

Geolokalizacja: przy włączonym w telefonie GPS brama otworzy się lub zamknie samoczynnie gdy użytkownik znajdzie się w określonej strefie w pobliżu automatyki.

Komendy głosowe: otwórz i zamknij garaż z Siri: automatyka będzie uruchamiana komendą głosową.

Scenariusze: określone wydarzenia można zaprogramować określonego dnia i w odpowiednim czasie. Na przykład: "Od poniedziałku do piątku otwórz bramę wjazdową i garaż o godzinie 7:00"

Integracja z aplikacją HomeKit firmy Apple. Nice posiada certyfikat Apple HomeKit dla interrfejsu IT4WIFI: zarządzaj automatyką Nice poprzez aplikację Apple i twórz spersonalizowane scenariusze, obejmujące również inne, podłączone urządzeniami HomeKit.

Kompatybilność z serwisem IFTTT: z użyciem darmowej platformy IFTTT (If This Then That) można tworzyć proste zależności przyczyna -efekt, wiążąc usługi dostarczane przez różne aplikacje. Po więcej informacji zajrzyj na stronę www.ifttt.com/nice

NICE-Interfejs-Wi-Fi-IT4WIFI
8 Przedmioty

Dodatkowe akcesoria

Podobne produkty