Nice Wingo 3524 - zestaw + lampa led - napęd automat do bram skrzydłowych

2 287,00 zł
Brutto

W skład zestawu Nice Wingo 3524 wchodzą:

• 2x siłownik samohamowne do bram o długości skrzydła do 3.5 m z ogranicznikiem krańcowym przy otwieraniu
• 1x centrala sterująca MC424LR10
• 2x pilot 2-kanałowy FLO2RE
• fotokomórki (nadajnik + odbiornik ) EPM
• akcesoria montażowe
• lampa sygnalizacyjna ledowa ELDC z wbudowaną anteną 433,92 MHz

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT

Produkty powiązane

Uchwyty : Uchwyty do przyspawania
Krańcówki: Otwarcie
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wygodny zwrot

Siłowniki elektromechaniczne do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m.

Napęd 24V, do dużych bram skrzydłowych, o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 400kg. Urządzenie posiada wydłużony korpus, dzięki czemu za jego pomocą łatwo i bez problemu zamontujemy siłowniki na znacznie większych bramach skrzydłowych osadzonych nawet na murowanych słupkach o dużym przekroju.

   

    Siłownik 24 V, sprzedawane w zestawach.

    Konstrukcja z wydłużonym korpusem.

Charakterystyka siłowników:

• Niezawodny i cichy: dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszych ilości ruchomych części.
• Łatwy i instalowaniu: po zamontowaniu siłowników łatwy dostęp do połączeń elektrycznych
• Wbudowane ograniczniki krańcowe na otwarciu

Charakterystyka nowej centrali MC424L:
• Modułowa elektronika, proste programowanie za pomocą trzech przycisków
• Możliwość współpracy z radioodbiornikami ze złączem typu SM,OXIBD
• Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie),diody LED sygnalizują włączone funkcje.
• Funkcja fototest, funkcja furtki, możliwość podłączenia akumulatora - napęd zadziała nawet w przypadku braku prądu.

Najważniejsze zalety modelu Wingo3524:

 - dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości części ruchomych gwarantuje cichą pracę i niezawodność

 - wyposażony w wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania mechaniczny, który umożliwia otwieranie i zamykanie bramy w trybie ręcznym w przypadku braku prądu elektrycznego lub nieprawidłowego funkcjonowania bramy

 - amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, napęd zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu

 - funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.

 - funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch.

 - funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż bram całkowicie się otworzy i zamknie

 - napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie

 - centrala współpracująca z siłownikami jest przystosowana do zasilania pobieranego z akumulatora awaryjnego (PS124), który zapewnia awaryjne zasilanie - dzięki temu siłowniki otworzą i zamkną bramę nawet w przypadku przerwy w dopływie prądu.

PARAMETRY:


DODATKOWO W ZESTAWIE: 

 LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELDC.

Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz.

Zasilanie 12 V (BLUEBUS) i 24 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44.

Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.

Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI.

 MC424LR10 - Centrala sterująca przeznaczona do sterowania bramami skrzydłowymi typu WINGO o zasilaniu 24 V DC. Została zamknięta w szczelnej obudowie posiadającej miejsce na akumulator. Centrala ta zastępuje poprzednią wersję MC424 spełniając zwiększone wymagania narzucone przez UE.

Cechami charakteryzującymi prezentowany model są:

 - Wbudowany multisystemowy radioodbiornik pilotów zdalnego sterowania

 - Obsługa kodowania: FLO, FLOR, SMILO oraz OPERA (jednocześnie)

 - Pamięć do 100 pilotów

 - Możliwość rozbudowy pamięci radiowej poprzez złącze SM

 - Dwupoziomowy etap programowania

 - Możliwość podłączenia programatora O-VIEW przez interfejs IBT4N

 - Autodiagnostyka błędów na lampie sygnalizacyjnej

 - Klasa szczelności obudowy IP54

 - Zintegrowany transformator zasilający

 - Miejsce na akumulator PS124

 - Współpraca z systemem Solemyo (paneli słonecznych)

Fotokomórki EPM do bram.

Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.

Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. 

Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm. 2x Pilot dwukanałowy FLO2RE

Nowa rodzina stylowych pilotów Era Flor zastępujących starą linię Flor. Piloty w komunikacji wykorzystują kod dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki. Użytkowany kod jest niemożliwy do skopiowania.

Pilot dwukanałowy. Charakterystyczną cechą jest kolor czarny. Zasięg pracy pilota wynosi od 100 do 200 m z opcjonalną anteną ABFKIT / ABF w terenie otwartym. Standardowo dostępne w zestawach automatyki Nice.

nice-wingo-3524-zestaw-lapma-led
96 Przedmioty

Opis

Stan produktu
Nowy
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj napędu
Śrubowy

Dodatkowe akcesoria

Podobne produkty