Nice Walky 2024 - zestaw + lampa led - napęd automat do bram skrzydłowych skrzydłowych

2 199,00 zł
Brutto

W skład zestawu Walky 2024 wchodzi:


• 1x siłownik samohamowany WL1024C z wbudowaną centralą WLA1 BLUEBUS
• 1x siłownik samohamowany WL1024
• 2x pilot dwukanałowy ON2E
• 1x komplet fotokomórek EPMB
• 1x radioodbiornik OXIBD
• 1x lampa sygnalizacyjna WLT

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim,karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wygodny zwrot

   Siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych lub furtek o długości skrzydła do 1,8m i ciężarze do 100kg.

   Technologia BLUEBUS.
  
   Zalecany do bram drewnianych lub z PVC.CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Zwarta konstrukcja: idealny do furtek nawet na małych słupkach (szer.10 cm).Łagodny i precyzyjny ruch pozwala również na automatyzację bramy o delikatnej konstrukcji.

BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego,diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Szybki: siłownik potrzebuje tylko 7 sekund, aby otworzyć lub zamknąć bramę (w idealnych warunkach instalacji).
 
Wygodny w montażu: wspornik siłownika można odebrać dla łatwiejszej instalacji, nawet na mniej masywnych słupkach.

Możliwość montażu w bardzo wąskim narożniku (min.80mm).

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi PS424 (opcja),siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Inteligentny: siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowane).

Bezpieczny: stała kontrola odłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - mignięć określa typ błędu (autodiagnoza),amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu.DODATKOWO  W ZESTAWIE: 

  radioodbiornik OXIBD

 * Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.

Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.

Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.

Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.

Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.

 2 x Pilot 2-kanałowy ON2E

Pilot 2 –kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz

Piloty z rodziny One to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot ONE posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty ONE mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia.

Piloty z serii One są kompatybilne z innymi pilotami z oferty Nice typu One, Flor, NiceWay.

Praktyczny i elegancki pilot One może być używany jako brelok do kluczy lub zamontowany na desce rozdzielczej samochodu dzięki uchwytowi, w który jest standardowo wyposażony.

 Fotokomórki EPMB do bram.

Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.

Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlueBus, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.

Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.

Lampa sygnalizacyjna WLT (12V)

Jedna wersja zasilana 12/24 V AC/DC, funkcja lampy ostrzegawczej, oświetlenia pomocniczego, również z czujnikiem zmierzchowym.

Nowy pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa: po podłączeniu do kompatybilnych central sterujących, lampa może działać jako lampa ostrzegawcza lub zapewni oświetlenie otoczenia jak lampa naścienna.

Po podłączeniu do wyjścia 12/24 V AC/DC, może pozostać na stałe zapalona, lub aktywować się po zmierzchu, dzięki wbudowanemu czujnikowi oświetlenia.

Optymalna wydajność i wyjątkowo długa żywotność: dwie 1-watowe diody LED gwarantują trwałość 70 000 godzin (przy pracy ciągłej).

Montaż poziomy, naścienny lub sufitowy.

walky-2024-zestaw-lampa-led
95 Przedmioty

Opis

Stan produktu
Nowy
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj napędu
Ramie łamane

Dodatkowe akcesoria